Cyprus Transfer - Cyprus Vip Transfer - Ercan Airport Taxi
parallax background

Cyprus Vip Transfer

Economic Ercan Airport Transfer with Latest Model Fleet


Cyprus - Ercan - Larnaca - Pafos - Kyrenia - Nicosia - Famagusta - Bafra Hotels and Airport Transfer


Cyprus Transfer Prices Kıbrıs Taksi Rezervasyon KKTC Transfer Firması İletişim

Kıbrıs Transfer

Caba Travel Güvencesiyle Kıbrıs Vip Transfer olarak sınıfının en konforlu araçlarıyla Kuzey Kıbrıs'ta Ercan Havalimanı Güney Kıbrıs'ta Larnaka ve Baf Havaalanları başta olmak üzere tüm bölge merkezleri ve otellere KKTC Transfer, Günlük Çevre ya da Kültür Turu yanında Şoförlü Araç Kiralama hizmetlerini tecrübeli ekibimiz ile sunuyoruz.

Tamamı gerekli izin ve yetki belgesine sahip olan taşımacılık sektörünün öncü markalarından oluşan filomuzla misafirlerimize farklı olduğunu hissettirmek amacıyla Kıbrıs'ta Ercan Havaalanı Transfer hizmetleri için gelen yolcu kapısında istemiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda karşılama yaparak programınıza kendinizi özel hissederek başlamanızı sağlıyoruz!

Kıbrıs Vip Transfer Kıbrıs Taksi
Kıbrıs Transfer
Kıbrıs Taksi

Kıbrıs Taksi

Birçok havalimanında olduğu gibi Kıbrıs Taksi hizmetini bulabileceğiniz Ercan Havalimanı'ndan Otellere ulaşımınızın size özel olmasını istiyorsanız ekibimizle iletişime geçerek rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

Kıbrıs Taksi anlayışının dışında sizleri Ercan Havaalanı Gelen Yolcu kapısında karşılayacak olan şoförlerimiz ile kendinizi özel hissederek yolculuğunuza iyi bir başlangıç yapacak ve tatilinize özel anılar biriktirmek için sabırsızlanacaksınız.

Kıbrıs Taksi Fiyatları KKTC Taksi Transfer

Kıbrıs Vip Transfer

Ercan Uluslararası Havalimanı başta olmak üzere tüm Kıbrıs Havaalanlarından otelinize ya da bir bölgede bulunan villanıza istediğiniz tarzda lüks araçlarla KKTC Vip Transfer ve şoförlü araç kiralama hizmetleri sunarak seyahatinizin mümkün olan en iyi şekilde başlaması için çalışıyoruz.

Caba Travel çatısı altında Kıbrıs Taksi hizmeti anlayışının dışında konforlu araçlarla Kıbrıs Havaalanı Transfer hizmeti için filomuzda bulunan bireysel lüks VIP transferlere Mercedes Vito, gruplara ise minibüsten otobüse kadar bir çok seçeneği misafirlerimiz için sunuyoruz!

Kıbrıs Vip Transfer Kıbrıs Taksi
Ercan Havalimanı Transfer

Kıbrıs Havalimanı Transfer

Kıbrıs yollarında tecrübeli bir ekipten oluşan personelimiz sayesinde sizlere En Ekonomik Kıbrıs Havalimanı Transfer Fiyatları ile bekleme yapmadan Size Özel Kıbrıs Taksi Hizmeti sunuyoruz.

Size sunduğumuz hizmetlerin içinde olan Kıbrıs Transfer, KKTC Taksi, Ercan Havalimanı Limuzin Kiralama ve Ercan Havalimanı Otobüs Kiralama hakkında daha fazlasına mı ihtiyacınız bulunuyor? Daima farkını yaşayacağınız konfor ve güvenle 7 Gün 24 saat güler yüzlü ekip olarak sizlerin hizmetinizdeyiz...

Bekleme Yok! - Birleştirme Yok!
Size Özel Ercan Havalimanı Transfer

Kıbrıs Vip Transfer Araçları KKTC Transfer Rezervasyon


7/24 Hizmet

Güvenli Taşımacılık

Anında Rezervasyon

Zamanında Ulaşım

Bizimle Kıbrıs Transfer Hizmeti Deneyiminizi Paylaşın!

Daha önce bizimle yaşadığınız Kıbrıs Vip Transfer deneyiminizi hizmetlerimizi geliştirmek ve diğer misafirlerimize bilgi sahibi olabilmeleri için yorumlayın...


Neden Kıbrıs Transfer


Kuzey Kıbrıs Turizm sektöründe saygın bir marka olan Caba Travel güvencesi altında hizmetlerimiz olarak misafirlerimize ada genelinde filomuzdaki son model ve sektörün öncü markası olan konforun simgesi Mercedes marka araçlar ile Kıbrıs Transfer hizmeti ve daha fazlasını sunuyoruz.


  • Kıbrıs Ercan Hava Limanı Karşılama
  • Kıbrıs Otellerine Özel Transfer
  • Kıbrıs'ta Gruplara Özel Paylaşımlı Transfer
  • Kıbrıs Vip Transfer
  • Kurum ve Kuruluşlara Özel Kıbrıs Kurumsal Taşımacılık
  • Uçuşlara Göre Kıbrıs Kongre Taşımacılığı – Seminer Transferi
  • Bireysel Ziyaretler İçin Kıbrıs Otel Transferi
  • Kalıplaşmış Programlar Dışında Kıbrıs Günlük Kültür Turu
  • Programlar Doğrultusunda Kişi Sayılarına Göre Kıbrıs Özel Çevre Turu