Noa Transfer, kişisel bilgilerin toplanması, kullanılması ve saklanması konusundaki yükümlülüklerini ve ilkelerini bu sayfada açıklamaktadır.

Bu kapsamda, Noa Transfer olarak, kişisel bilgi toplama ilkelerine tam anlamıyla uymaya ve toplanan bilgileri güvenlik ve gizlilik önlemleriyle korumayı taahhüt etmekteyiz.

Kişisel bilgi toplama ve kullanımını en aza indirgeyerek, bilgilerinizi sadece işlemlerin gerçekleşmesi için gerekli olan süre kadar saklamaktayız. Aynı zamanda, size en kaliteli hizmeti sunabilmek adına bilgilerinizi arşivleyerek gelecek talepleriniz için kullanmaktayız.

Web sitemiz, gizlilik konusunda duyarlı olduğunu gösteren ve standartlarımıza uygun olan sitelere bağlantılar içerebilir, ancak bu sitelerin içeriği veya gizlilik uygulamalarından Noa Transfer sorumlu tutulamaz.

Kişisel Bilgi Toplama Prosedürü

Noa Transfer‘in işbirliği yaptığı şirketler tarafından dünyanın her yerinde toplanan bilgilerinizi, işlemlerin güvenliği ve doğruluğunun tespiti amacıyla kullanmayı kabul etmiş olmaktasınız. Ad, soyad, telefon numarası gibi bilgileri içeren kişisel bilgilerinizi vermeniz, istediğiniz hizmetin sağlanabilmesi için zorunludur. Ekibimiz, ödeme veya teminat amacıyla kredi kartı numarası gibi hassas bilgilerinizi istememektedir.

Bilgi sağlayamamanız durumunda, işlemlerinizi sürdüremeyebiliriz. Bilgileriniz sadece belirtilen rezervasyon işlemleri, hesap yönetimi, hizmet ve ürün pazarlaması gibi amaçlarla kullanılır.

Gizlilik ve güvenlik standartlarına uygun olarak şifrelenen bilgilerinize sadece hizmet süresince erişilir ve kullanılır. Noa Transfer‘in hak, hukuk ve kar/kazancı gözetilerek veriler, belirtilen şartlar altında üçüncü kişilere aktarılmaz. Sadece hukuki süreçlerde resmi talep gelmesi durumunda bilgiler paylaşılır.

Verileriniz, işlemleriniz ve hukuki gereklilikler süresince güvenli bir şekilde saklanır. Tarafımızca tutulan verilere ulaşmak veya bilgileri güncellemek için uygun sayfalar kullanılabilir. Herhangi bir veri kullanımıyla ilgili gelişmeler, “Gizlilik ve Güvenlik” başlığı altında bildirilmiştir.

Hizmet İptali:

İlgili taşıma hizmetinizi, alınış saatinden 24 (yirmi dört) saat öncesine kadar koşulsuz iptal edebilirsiniz.

Rezervasyonunuzu Noa Transfer Müşteri Destek Ekibine telefon ederek ve söz konusu telefon görüşmesinde iptali sözlü ya da mesaj yoluyla onaylayarak iptal edebilirsiniz.

Bir rezervasyonu yukarıda belirtilen geçerli saatten sonra tarafınızca iptal edilirse, seyahatin yapılıp yapılmadığına bakılmaksızın rezervasyon ücretinin tamamı tahsil edilecektir.

Geri ödeme / Iade politikası:

Araç ve şoförün alım saatinde alım yerinde olmaması veya seyahatin, rezervasyon ile ilgili olarak kararlaştırıldığı şekilde tamamlanmaması durumunda (bir mücbir sebebin sonucu olması ve yolculuğun sizin veya herhangi bir yolcunun neden olmadığı durumlar dışında), geri ödeme için başvurabilirsiniz.

Geri ödeme almaya hak kazanabilmek için, siz ve/veya yolcular (geçerli olduğu şekilde), koşullarda belirtilen yükümlülüklerinize uymalısınız.

Geri ödeme talebinde bulunmak için, bize rezervasyon ayrıntılarınızı ve geri ödeme talebine yol açan koşulları 7 içinde yazmalısınız.

Tüm geri ödeme taleplerini makul olmayan bir gecikme olmadan işleme koyarız, ancak koşulları tam olarak araştırma ve yazışma hakkımızı saklı tutuyoruz. Bu nedenle, özellikle farklı saat dilimleri ve çalışma saatleri söz konusuysa, geri ödeme talebinizin işleme koyulması yedi (7) iş günü kadar sürebilir.

İade talebiniz kabul edilirse iade işleminin gerçekleşmesi üç iş günü kadar sürer.

Noa Transfer, alım saatinden sonraki 7 gün içinde yazılı olarak yapılmayan herhangi bir geri ödeme talebini işleme koymakla yükümlü değildir.