Hakkımızda

Kıbrıs Vip Tranfer


Kuzey Kıbrıs Turizm Sektörünün öncü markalarından olan acentemiz Caba Travel Operasyon departmanı olarak Kıbrıs Vip Transfer hizmetlerinde daima son model, konforlu ve sınıfının en iyi araçlarını geniş filo imkanı ile 7 gün 24 saat hizmet desteğiyle sunmaktadır.


Özellikle Kıbrıs Yollarında tecrübeli ekibimiz Ercan Havalimanı, Girne, Lefkoşa, Gazimagusa ve Güzelyurt kentlerinde bulunan merkezi bölge ve otellere size özel transfer hizmeti sağlıyoruz.

Uzun yıllardan gelen turizm sektöründeki tecrübesini profesyonel ekibi ile misafirlerine yansıtan şirketimiz transfer alanında %100 memnuniyet prensibi ile günün her saatinde daima sorunsuzca hizmet sunmaktadır. Sizler de ekibimizin farkını yaşamak istiyorsanız rezervasyonlarınızı yaparak sorunsuz bir tatil için sizlere yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz.

Aynı zamanda misafirlerine KKTC Transfer yanında, konaklama, araç kiralama, şoförlü araç kiralama ve günlük tur hizmetleri de verebilen şirketimiz tarafından istenilen program dahilinde sunulmaktadır.

Neden Kıbrıs Vip Transfer?

Son Model Araçlar
Deneyimli Kadro
Zamanında Hizmet
7 Gün 24 Saat Servis
Güçlü Referanslar

Rezervasyon