Kıbrıs Vip Tranfer


Kıbrıs Vip Transfer, 2008 yılında markalaşma amacıyla başladığı serüveninde, 2013 yılında operasyon alt yapısını hazırlayarak kibrisviptransfer.com web sitesi aracılığıyla çevrimiçi olarak misafirlerine hizmet vermeye başlamıştır.


Kıbrıs Vip Transfer, 2023 yılında hayallerini bir adım öteye ulaştırabilmek adına Noa Transfer markasıyla "her yerde değil, en iyi olduğumuz bölgelerde" sloganıyla misafirlerinin rahat ve keyifli bir seyahat deneyimi yaşamalarını hedeflemektedir...


Noa Transfer, Ercan Havalimanı | Larnaka Havalimanı | Baf Havalimanı ile tüm kuzeyde bulunan otel ve bölgelere bekleme ve birleştirme yapmadan Kıbrıs Transfer Hizmeti sunmaktadır.


Kıbrıs Taksi Kıbrıs Şoförlü Araç Kiralama

Kıbrıs Vip Transfer Hakkımızda
Caba Travel Hakkımızda


Noa Transfer


Noa Transfer, pandemi sonrası değişen turizm ve taşımacılık sektörüne adapte olarak şirketin tecrübeli ekibini, filosunu büyüterek Kıbrıs'taki tüm merkezi bölgelere ve otellere özel transfer hizmeti sunmaktadır.


Kıbrıs Vip Transfer, son model araçları ve deneyimli kadrosu, müşterilere zamanında hizmet sağlamak için çalışmaktadır. Kıbrıs Transfer alanında 7 gün 24 saat hizmet sunarak misafirlerimizin ihtiyaçlarına güçlü referanslarımızla güven vermekteyiz.


Noa Vip Transfer, müşteri memnuniyetini %100 prensip edinmiştir ve misafirlerine her zaman sorunsuz hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Bu nedenle, Kıbrıs'ta seyahat etmek isteyenler için güvenilir bir seçenektir.


Ayrıca, şirketimiz KKTC Transfer, konaklama, araç kiralama, şoförlü araç kiralama ve günlük tur hizmetleri gibi çeşitli hizmetler de sunmaktadır.