Kıbrıs Transfer Şirketleri ve Fiyatları | Kıbrıs Vip Transfer | Kıbrıs Transfer | Kıbrıs Taksi - Fiyat - Otel Transfer

Kıbrıs Transfer Şirketleri ve Fiyatları

Sitemizdeki araçlardan birini seçerek belirleyeceğiniz araç tipi ile beraber 7/24 çevrim içi olarak ya da çağrı merkezimizden güvenilir ve kaliteli şekilde Kıbrıs Transfer Şirketleri ve Fiyatları hakkında bilgi ve hizmetlerimizi seçerek alabilirsiniz. Sitedeki araçlarımız standardı yüksek model ve markalardan oluşmaktadır.

Özel eğitimli şoförlerimiz sayesinde Kıbrıs Transfer Şirketi olarak beklentinizin üzerinde bir tecrübe, ustalık ve birikime sahibiz. Fiyatlarımız genelde araç fiyatı olup, araç tipini ve şeklini kişi sayınıza göre siz istediğiniz gibi belirleyebilirsiniz. Organizasyon ve tur hizmetleri çerçevesinde gezilerde genel olarak hizmet sunan ekibimiz memnuniyeti üst noktada tutarak plan ve program doğrultusunda hizmet vermektedir. Bizler daha öncede bir çok kurum ve kuruluşa Türkiye’den gelen toplantı grupları için hazır ekip ile transfer ve organizasyon hizmetleri vermişizdir.

Kıbrıs Transfer Şirketleri ve Fiyatları

Uzun yıllardır tecrübe, yasalara bağlı, güvenli, profesyonel hizmet anlayışı ve kaliteli hizmet alanların siz değerli kullanıcılarımızın hizmetine sunmaktayız. Kişiye özel araç ayrıcalığımızda vardır. Size tahsis edilen aracı bir yabancı ile paylaşmanızı istememekteyiz. 7/24 hizmet garantisi ile son model araçlarımızın, düzenli periyodik bakım ve kontrollerini yetkili servislerimiz yapmaktadır.

Araçların İç /dış temizlikte devamlı denetim edilmektedir. Tek bir firma olan bizden kurumsal hizmet alma ayrıcalığı ve güveni ile ileri sürüş teknikleri eğitimlerini önceden almış şoförler, istek doğrultusunda İngilizce bilen şoför yönlendirmesi bile yapılmaktadır. Ayrıca kalabalık gruplarınız için de midibüs veya otobüs ile hizmet alma imkânı misafirlerimize sunmaktayız.
Kıbrıs transfer hizmetlerimiz 7/24 kendi ekibimizle ve kendi araçlarımızla hizmet vermekteyiz Güvenilir, uzman ve işine gerçekten yıllarını vermiş çalışanlarımız ile sizlerin hizmetindeyiz. Kurumsal yapımız anlamında hizmet devamlılığı ve kalitesi kesinlikle hiçbir zaman değişmez.

Kıbrıs transfer hizmetlerimiz bütün bölgeleri kapsamaktadır. Hizmet verilen bölgeler talep ayrıntılarına göre bilgilerinize sunulmaktadır. Hizmet verdiğimiz kurumlar ve talepleriniz adına biraz daha ayrıntılı bilgi için adresine mail atmanız ya da bizleri aramanız yeterli olacaktır. Aklınızda bulundurmanız ve aklınıza takılan genel sorulara gereken ya da size verilecek cevapların yeterli olacağını ummaktayız.