Kıbrıs Transfer Fiyatları güncel olarak hizmette bulunan hava limanları, oteller ve bölgelere göre adanın en kolay ve konforlu ulaşımını ekonomik bir şekilde sağladığından dolayı turizm sektörü için oldukça önemli bir role sahiptir. Kıbrıs, Akdeniz'in güneyinde bulunması nedeniyle, Avrupa, Asya ve Afrika ülkeleri arasında bir bağlantı noktası konumundadır. Bu nedenle, Kıbrıs'a yapılacak ziyaretler oldukça eğlenceli ve diğer ülkelere göre ekonomik olduğundan tercih sebebidir.

Ercan Havalimanı

Ercan Havalimanı son yapılan terminal binasıyla adanın en büyük havalimanı ünvanını almıştır. Bu hava limanı, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin başkenti olan Lefkoşa'nın Kırklar bölgesinde eski terminalin yanında inşa edilerek yılda yaklaşık 10 milyon yolcu kapasitesine sahiptir. Hava limanı, Türkiye ve Kuzey Kıbrıs arasındaki seyahatler için önemli bir bağlantı noktasıdır.

Ercan Havalimanı

Larnaka Havalimanı

Larnaka Havalimanı

Güney Kıbrıs'taki hava limanları arasında en büyüğü olan Larnaka Uluslararası Havalimanı Kıbrıs'ın doğu kıyısında yer almaktadır ve yılda 8 milyondan fazla yolcu kapasitesine sahiptir. Ayrıca, hava limanı, Kıbrıs'taki en büyük havayolu şirketlerinden biri olan Cyprus Airways'in merkezi olarak hizmet vermektedir.

Baf Havalimanı

Kıbrıs'taki diğer önemli hava limanları arasında Baf Uluslararası Havalimanı bulunmaktadır. Baf Uluslararası Havalimanı, Kıbrıs'ın batı kıyısında yer almaktadır ve özellikle Avrupa'dan gelen turistler tarafından kullanılmaktadır. Ekonomik fiyatlı uçuşlar için tercih edilen Baf Havalimanı adanın turizm sektörünün büyümesinde önemli bir role sahiptir.

Baf Havalimanı

Girne

Girne

Girne, MÖ 10. Yüzyıla kadar uzanan tarihiyle birbirinden eşsiz tarihi yapıları ve limanıyla ün kazanmıştır. Günümüzde küçük bir tatil beldesini andıran bu kasana birbirinden farklı alternatif konaklama olanaklarıyla misafirlerini ağırlamaktadır.

Lefkoşa

Lefkoşa, dünyanın bölünmüş ve iki ülkeye başkentlik yapan özelliği ile diğer kentlerden farklı tarihi yapısıyla günümüze ışık tutmaktadır. Birbirinden özel tarihin kalıntılarının ev sahipliğini yapan kent aynı zamanda iş amaçlı ziyaretlerin merkezi konumundadır.

Lefkoşa

Gazimağusa

Gazimağusa

Mağusa, tarih boyunca Cennetten yer almak isteyen soyluların yaptırdığı ibadethaneler ile anılmıştır. Günümüzde bu bölge bozulmamış orta çağ kalıntılarıyla kendisine hayran bırakan eserlere ev sahipliği yapmaktadır. Sizler de bu eserleri imkanınız varken ziyaret etmeyi unutmayın.

İskele

İskele, efsaneye göre Tanrıça Afrodit Kıbrıs’a ilk meyveyi daha önce Trikomo olarak adlandırlan bu bölgeye getirmiştir. Bu bölgede inşa edilen birbirinden güzel konaklama olanakları ve rstoranlar sayesinde keyfiniz başka bir hal alacak.

İskele

Bafra

Bafra

Bafra, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde mükemmel ince kumlu dokuz kilometrelik uzun bir sahil şeridine sahiptir. "Bafra Turizm Bölgesi" adı verilen bu turizm merkezinde , Kaya Artemis Otel, Nuh'un Gemisi, Concorde ve Limak gibi dört adet beş yıldızlı otel bulunmaktadır.

Aya Napa

Aya Napa

Aya Napa Açıklama

Kıbrıs Havalimanı Transfer

Kıbrıs Havalimanı Transfer hizmeti veren Özel transfer şirketi olarak sizlere KKTC Havalimanı Transfer hizmetlerini sunarak endişe etmeden konforlu bir yolculuk keyfi sunmaktayız.


Size varış noktanıza kadar eşlik eden ekibimiz şeffaf fiyatlandırma ile sürpriz ücretlerden uzak sabit fiyatlı transfer hizmeti veriyor. Kibar şoförümüz, Ercan havaalanından otelinize kadar olan transferinizde size konforlu bir şekilde yardımcı olacak...


KibrisvipTransfer.com'da misafirlerimizin mutluluğunu her şeyin önüne koyuyoruz. En önemli önceliğimiz, bizimle olumlu bir deneyim yaşamanızı sağlamaktır.


Kıbrıs Havalimanı Vip Transfer

Kıbrıs Havalimanı Vip Transfer, kapıdan kapıya transfer deneyimi için tüm rezervasyonlar için %100 geri ödeme garantisi sunuyoruz. Özel müşteri destek ekibimiz WhatsApp üzerinden 24 saat hizmetinizdedir.


Kıbrıs Havalimanı Paylaşımlı Transferler - Ercan Havaalanı Transferleri için toplu taşıma konusunda servis araçları, taksi, araç kiralama gibi birçok seçenek vardır.


Ercan Havaalanı Otobüs ve Servis Ercan Havaalanı'ndan şehir merkezlerine düzenli Kuzey Kıbrıs havaalanı transferleri sağlayan bir otobüs şirketi olan Kıbhas, Ercan Havaalanı'na hizmet vermektedir. Kıbhas, oteller veya belirlenmiş otobüs durakları dışındaki diğer yerlere hizmet vermemektedir.