Kıbrıs Transfer


Kıbrıs Transfer

Kıbrıs Transfer hizmetleri ile unutulmaz bir tatil ya da iş gezisi için özel taşımacılığın keyfini çıkararak konforlu araçlarımız ve deneyimli ekibimizle, Kıbrıs'ın muhteşem otellerine ulaşabilir, doğal güzelliklerini keşfederken farklı eğlence anlayışını deneyimleyebilirsiniz.

Ercan Hava Limanı'na indiğinizde, Kıbrıs Vip Transfer ekibi olarak sizi özel olarak hazırlanmış bord ile karşılıyor, bekleme ya da birleştirme gibi endişeler olmadan, sizi hedeflediğiniz yere güvenle ulaştırıyoruz. Kıbrıs'ta transfer deneyimini Vip hizmetimizle birleştirin ve seyahatinizin her anını özel kılın.

Operasyon ekibimiz tarafından uçağınız inmeden hazırlanan araçlarımızın şoförleri sizlerle belirlenen şekilde iletişime geçerek beklemeden, paylaşımsız yani size özel olarak Kıbrıs Otel Transferleri gerçekleştiriyor.

Kıbrıs Vip Transfer Kıbrıs Taksi


Kıbrıs Transfer


Kıbrıs Transfer Fiyatları


Kıbrıs Transfer Fiyatları

Kıbrıs’ a bir kaç günlüğüne ya da kısa bir süreliğine uğramış olabilirsiniz. Kıbrıs’ ta bir şekilde vakit geçirmeyi planlıyorsanız ziyaretinizde önemli bir yere sahip olacak olan ulaşım konusunu da gelmeden Kıbrıs Transfer Fiyatları hakkında bilgi alarak çözmenizi tavsiye ederiz.

Kıbrıs'a eğer daha önce geldiyseniz toplu ulaşım olanaklarının yok denecek kadar az olduğunu görmüşsünüzdür. Biz sizlere Vip araçlarla ekonomik KKTC Transfer hizmetlerini bekleme ve birleştirme yapmadan sadece size özel olarak sunuyoruz.

Rezervasyon yapmadan önce Kıbrıs VIP Transfer Fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

Kıbrıs Transfer Fiyatları Kıbrıs Transfer Tavsiye

Kıbrıs Transfer Şirketleri

Kıbrıs transfer şirketleri arasında en geniş filoya sahip olan Kıbrıs Vip Transfer üzerinden istediğiniz tarih ve saatte güvenilir bir şekilde rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Araçlarımız, yüksek standartlı marka ve modellerden oluşmakta olup, transfer deneyiminizi konforlu ve güvenli hale getiriyoruz. 7 gün 24 saat online destek ve çağrı merkezimiz aracılığıyla size özel çözümler sunarak, KKTC transfer hizmetlerinde kaliteli ve uygun fiyatlı bir seçenek sunuyoruz.

Kıbrıs Transfer Şirketi olarak, özel eğitimli şoförlerimizle beklentilerinizin ötesinde bir seyahat deneyimi sunuyoruz. Tecrübe, ustalık ve yıllardan gelen birikimimizle öne çıkan şirketimiz, özel transfer hizmetlerinde lider konumdadır. Araç bazında belirlenen size özel transfer fiyatları ile araç tipini ve düzenini kişi sayınıza uygun olarak siz seçebilirsiniz.

Organizasyon ve tur hizmetleri kapsamında, gezilerinizde memnuniyetinizi en üst düzeyde tutarak plan ve programınıza uygun hizmet sunan bir ekibe sahibiz. Daha önce birçok kurum ve kuruluşa, özellikle Türkiye'den gelen toplantı grupları için hazır ekip ile transfer ve organizasyon hizmetleri sağladık. Sizlere güvenli, konforlu ve özel bir seyahat deneyimi sunmak için buradayız.


Kıbrıs Şoförlü Araç Kiralama


Ekonomik Kıbrıs Transfer


Ekonomik Kıbrıs Transfer

Ekonomik Kıbrıs Transfer hizmetini sunan Noa Transfer, sınıfının en konforlu araçları ve deneyimli şoförleriyle havalimanından sizi aracıyla alıp belirttiğiniz programa uygun şekilde gideceğiniz yere ulaştıracaktır. Kıbrıs VIP Transfer olarak, şirketimizin şoförleri hem şık giyimli hem de müşteri memnuniyetini ön planda tutan profesyonellerden oluşmaktadır.

Hijyenik ve düzenli bakımları yapılan araçlarımız, tam ya da yarı zamanlı talepleriniz doğrultusunda önceden belirlenmiş programınıza uygun Ekonomik Kıbrıs VIP Transfer hizmetini sunmak üzere hazır beklemektedir. Sizlere konforlu ve ekonomik bir transfer deneyimi yaşatmak için buradayız.

Uzun zamandır Casino ve gece hayatı için tercih edilen bir bölge olmaktan çıkan Kuzey Kıbrıs son yıllarda yapılan yatırımlarla da hızla gelişerek çocuklu aileler tarafından tercih sebebi olmaya başlamıştır. Bu sebeple genel olarak Mercedes Vito araçlardan oluşan geniş Vip araç filomuz ile Kıbrıs’ta ekonomik transfer hizmetlerini sunuyoruz.

Kıbrıs Şoförlü Araç Kiralama
Kıbrıs Araç Kiralama

Kıbrıs Araç Kiralama hizmetini en çok kullananlar kuşkusuz sık sık kent değiştiren ve gittiği yerlerde dolaşan kişilerdir. Araç kiralama hizmetinin çıkışı aslında aracı olmayanlardan ziyade uçak ile seyahat etmeyi sevenlerin gittikleri şehirlerde ulaşımını rahatça sağlayabilmeleri için üretilen bir çözümdür.

Araç kiralama hizmeti ile sadece kişisel kullanımları özgürce yapmak değil aynı zamanda uygun fiyata seyahat etme imkanı sağlanmıştır. Şehir içinde ya da birbirine yakın şehirler arasında birden fazla yere uğrayacak kişiler için taksi, otobüs vb araçlarla ulaşım sağlamaktansa araç kiralayarak ulaşımlarını sağlamak ve istedikleri yerlere istedikleri saatlerde ulaşabilme özgürlüğü ile ulaşım sağlamayı tercih ediyorlar.

Kıbrıs'ta kiralayacağınız araç size boş depo ile teslim edilir ve aynı şekilde boş depo ile teslim etmeniz istenir. Aracı boş alıp dolu depo bırakmanız durumunda geri iade yapılmaz.


Kıbrıs Şoförlü Araç Kiralama


Kıbrıs Transfer Fiyatları


Kıbrıs Şoförlü Araç Kiralama

Kıbrıs Şoförlü Araç Kiralama hizmetimizle, son zamanlarda özellikle şirket yöneticileri veya kurumsal tanıtım faaliyetlerinde bulunan bireyler arasında talep gören konforlu araçlarımızı ve tecrübeli şoförlerimizi kullanarak KKTC Transfer ve Kıbrıs Günlük Tur hizmetlerini en iyi şekilde sağlıyoruz.

Firmamızın daima %100 memnuniyet ilkesiyle sunduğu hizmetler arasında, Kıbrıs Turları için KKTC Kokartlı Rehberler eşliğinde gerçekleşen Kıbrıs Kültür ve Çevre Turu da bulunuyor. Bu turlarla tarihi ve kültürel dokuyu keşfederken keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Profesyonel ekip ve tecrübeli çalışanlarımız, acentemiz güvencesiyle, istediğiniz anda istediğiniz şekilde hizmet almak için bizimle iletişime geçebilir ve Kıbrıs Şoförlü Araç Kiralama hizmetimizle konforlu transferin keyfini çıkarabilirsiniz.

Araç kiralama konusunda isterseniz şoförlü isterseniz şoförsüz şekilde bizler sizlere tecrübeli ekibimizle yardımcı olabiliriz. Eğer araçlar hakkında herhangi bir fikriniz yoksa bizleri arayarak ne tür bir araç kiralamak istediğinizi belirtebilir bu sayede de bizler sizleri kişi sayınıza göre en uygun araca yönlendirebiliriz. Aracı nasıl kiralayacağınızı ve nereden teslim alacağınızı sitemizde yer alan bilgiler çerçevesinde öğrenebilirsiniz.

Kıbrıs Şoförlü Araç Kiralama Kıbrıs Şoförlü Araç Kiralama Fiyatları
Kıbrıs Araç Kiralama Şartları

Kıbrıs Araç Kiralama Şartları olarak ise artık pek çok kiralık araç GPS ile izlenmekte olduğundan dolayı daha esnektir. GPS takip sisteminde hangi güzergahtan gittiğiniz, aracın nerede olduğu, kaç km hız yaptığınız ve deponuzdaki benzin seviyesi gibi özel bilgilere ulaşılabilir. Geriye dönük aracınızın harita hareketleri izlenebilir.

Kuzey Kıbrıs’ta araç sigortaları diğer ülkelere göre biraz farklıdır. Her türlü kaza vb durumda oluşabilecek aracınızın hasarı hakkında bilgileri araç kiralama şirketinizden öğrenebilirsiniz.

Araç kiralama ücreti ile birlikte sizden teminat olarak ön provizyon ücreti Kıbrıs’ta kiralık araç hizmeti almanız durumunda talep edilmez. Normalde diğer ülkelerde bu genellikle kredi kartınızdan alınır. Son zamanlarda oluşan aksiliklerden dolayı Kıbrıs Araç Kiralama Şirketleri arasında alınan karar neticesinde nakit depozito tutulma işlemi yapılmaya başlanmıştır.

Kıbrıs’ta belirli bir kilometre sınırlaması bulunmamaktadır fakat Kıbrıs Araç Kiralama firması bazı özel araçlarda km sınırı koyabilmektedir. Araç ile bu harita sınırlarının dışına çıktığınızda GPS sistemi üzerinden araç kontağınız kapatılabilmektedir.

Aracınızı teslim ettiğinizde, araç kiralama firması personeli daha önceden imzalamış olduğunuz araç şemasının olduğu kağıdı inceler ve aracınızda son kontrolleri yapar. Aldığınız hizmet tamamlandıktan sonra daha önceden alınan depozito sizlere iade edilir.


Kıbrıs Şoförlü Araç Kiralama

Kıbrıs Transfer
Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Devamını Oku