İskele

İskele, efsaneye göre Tanrıça Afrodit'in Kıbrıs'a ilk meyveyi getirdiği yer olarak bilinir. Bu bölge, sahip olduğu muhteşem konaklama imkanları ve restoranlar ile ziyaretçilere unutulmaz bir deneyim sunar. Tarihi ve mitolojik dokusuyla çevrili İskele, Trikomo olarak da adlandırılan güzellikleriyle dikkat çeker. Burada konaklayabileceğiniz birbirinden güzel tesisler ve damak zevkinize hitap eden restoranlar bulunur. İskele'de vakit geçirmek, tarihin ve doğanın büyüleyici uyumunu keşfetmek için harika bir fırsattır.

İskele Bölgesinde Bulunan Oteller

İskele Bölgesinde bulunan oteller, son zamanlarda yapılan yatırımlarla ön plana çıkmaktadır. Uzun ve ince kumlu plajları yanında etkileyici manzaralarıyla da tatilcilerin ilgisini çekemeye başlamıştır.

Ercan Havalimanı İskele Otelleri Transfer Fiyatları

Ercan Havalimanı İskele Otel Taksi Transfer Fiyatı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız aşağıdaki güncel tabloyu inceleyebilirsiniz.

NeredenNereye1-3 Kişi4-7 Kişi
Ercan HavalimanıYeni İskele2000 ₺2250 ₺
Ercan HavalimanıArkın İskele Hotel2000 ₺2250 ₺
Ercan HavalimanıMerit Royal Gardens Resort Hotel2000 ₺2250 ₺
Ercan HavalimanıCourtyard Long Beach Hotel2000 ₺2250 ₺
Ercan HavalimanıCrystal Rocks Bungalows2000 ₺2250 ₺
Ercan HavalimanıNoyanlar Holiday Homes2000 ₺2250 ₺
Ercan HavalimanıExotic Hotel2000 ₺2250 ₺
Ercan HavalimanıBoğaz Hotel2000 ₺2250 ₺
Ercan HavalimanıCaesar Resort Hotel2000 ₺2250 ₺
Ercan HavalimanıSea Life Long Beach Hotel2000 ₺2250 ₺

İskele Transfer

İskele Transfer hizmetimizle, konforlu araçlarımız ve ekonomik fiyatlarımızla size özel VİP transfer deneyimi yaşatıyoruz. Bekleme ve diğer müşterilerle birleştirme olmadan, sadece size özel bir transfer deneyimi sunuyoruz. Yolculuğunuz boyunca konfor ve ekonomi bir arada sizlerle oluyor.

Ercan Havalimanı İskele Transfer

Ercan Havalimanı İskele Transfer hizmetiyle muazzam İskele Bölgesi'ne sadece 68 kilometre uzaklıkta yaklaşık 60 dakikada ulaşmanız mümkündür. Havalimanından çıktığınızda, sizleri karşılayan şoförlerimizle hazır olan aracımıza birlikte ulaşarak İskele bölgesine rahatça varabilirsiniz.

İskele Otel Transfer

İskele Otel Transfer ile bölgede bulunan otellere yolculuğunuzu sizleri yapacağınız rezervasyon talebi doğrultusunda havalimanında karşılayacak olan ekibimizle keyifli ve konforlu bir şekilde sağlayacaksınız.

İskele Taksi

İskele Taksi ihtiyacınızı ekibimizi arayarak talepleriniz doğrultusunda rezerve edebilirsiniz. İskele Taksi Fiyatları değişkenliği yaşamadan sabit olarak uygulanan ücretlendirmeler ile yolculuğunuzun keyfini çıkarabilirsiniz.