Gazimağusa

Gazimağusa Kentinin doğal derin limanı, Doğu Akdeniz ve ötesinden birçok gemi, tüccar ve taciri çekmiştir. Bu dönemde bölge, kilise sayısıyla ölçülen zenginlik göstergesi haline gelmiş ve tüccarlar birçok ibadethane inşa etmiştir. Mağusa, tarih boyunca “kiliseler bölgesi” olarak bilinmiş, her gün cenneti satın almak isteyen kadın veya erkekler tarafından ziyaret edilen kiliselerle dolu bu şehirde bulunan her kilisenin kendi eşsiz hikayesi vardır.

Bugün, bu bölge Orta Çağ’ın en etkileyici kalıntılarına ev sahipliği yapmaktadır. Bir zamanlar kilise olan Lala Mustafa Paşa Camii, Gotik çizgileriyle dikkat çeken büyüleyici bir yapıdır. Osmanlı’nın fethettiği kenti çevreleyen üç kilometrelik Venedik surlarında yapılacak bir yürüyüş, şehrin tarihini adeta eski bir kartpostal gibi gözler önüne serer.

Kıbrıs’ın antik kentlerinden Salamis, Roma kalıntılarını mükemmel bir şekilde korur. Buradaki heykeller, antik sütunlar, tiyatro ve hamam kalıntıları günümüze kadar gelmiştir. Geçilemez Kalesi, ünlü İngiliz yazar William Shakespeare’in “Othello” adlı eserine ilham vermiş, savunma modeli Michelangelo tarafından çizilmiş, Venedik sarayları ve keşfedilmemiş hazinelerle dolu topraktan çıkarılan mezarlar gibi birçok özellikle Mağusa’yı Kuzey’in incisi yapmıştır.

Gazimağusa Bölgesinde Bulunan Oteller

  • Ercan Havalimanı Arkin Palm Beach Hotel Transfer
  • Ercan Havalimanı Merit Cyprus Gardens Resort Hotel Transfer

Ercan Havalimanı KKTC Gazimağusa Otel & Bölgesi Transfer Fiyatları

NeredenNereye1-3 Kişi4-7 Kişi
Ercan HavalimanıGazimağusa1800 ₺2000 ₺
Ercan HavalimanıSalamis Bay Conti Hotel1800 ₺2000 ₺
Ercan HavalimanıArkın Palm Beach Hotel1800 ₺2000 ₺
Ercan HavalimanıOscar Park Hotel1800 ₺2000 ₺
Ercan HavalimanıMağusa Ordu Evi1800 ₺2000 ₺
Ercan HavalimanıMimoza Beach Hotel1800 ₺2000 ₺
Ercan HavalimanıGrand Saphire City Hotel1800 ₺2000 ₺
Ercan HavalimanıPort View Hotel1800 ₺2000 ₺
Ercan HavalimanıPremium Inn Hotel1800 ₺2000 ₺
Ercan HavalimanıNovel Center Point Inn Hotel1800 ₺2000 ₺
Ercan HavalimanıIngate Hotel1800 ₺2000 ₺
Ercan HavalimanıEkor Elegance Hotel1800 ₺2000 ₺
Ercan HavalimanıDoğu Akdeniz Üniversitesi1800 ₺2000 ₺
Ercan HavalimanıAltun Tabya Hotel1800 ₺2000 ₺
Ercan HavalimanıLa Regina Veneziana Guest House1800 ₺2000 ₺
Ercan HavalimanıGolden Palms Guest House1800 ₺2000 ₺
Ercan HavalimanıVenüs Beach Hotel1800 ₺2000 ₺
Ercan HavalimanıKoca Reis Otel1800 ₺2000 ₺
Ercan HavalimanıThe Dee European Hotel1800 ₺2000 ₺
Ercan HavalimanıEvolve Park Hotel1800 ₺2000 ₺

Gazimağusa Transfer

Gazimağusa Transfer hizmetlerimiz, bu büyüleyici şehri keşfetmek isteyenler için konforlu ve güvenilir bir seyahat sunuyor. Bu güzel bölgeye yapılan bir yolculuk, ziyaretçilere tarihi ve kültürel açıdan unutulmaz bir deneyim sunuyor. Gazimağusa'nın tarih dolu sokakları, etkileyici doğal güzellikleri ve zengin tarihiyle ilgi çekiyor, bu nedenle genellikle ziyaretçi akınına uğruyor.

Ercan Havalimanı Gazimağusa Otel Transfer

Tatilinizin daha konforlu ve stresiz geçmesini istiyorsanız, Ercan Havalimanı'ndan Gazimağusa'daki otelinize veya tatil kiralık evinize seyahat etmek için şirketimizden havalimanı transferi rezervasyonu yapabilirsiniz.

Gazimağusa Otel Transfer

Gazimağusa, Kuzey Kıbrıs'ın en popüler turistik merkezlerinden biridir ve şehirde birçok otel, pansiyon ve apartman daireleri bulunmaktadır. Bu konaklama seçeneklerine ulaşmak için Gazimağusa Otel Transfer hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Kıbrıs Vip Transfer, farklı ihtiyaçlara uygun geniş bir seçenek yelpazesi sunar ve Ercan Havalimanı'ndan Gazimağusa'ya seyahat edenler için mükemmel bir çözümdür. Tek başınıza veya aile ve arkadaşlarınızla birlikte seyahat ediyor olun, uygun fiyatlı özel araçlarımız, minibüslerimiz ve otobüslerimiz Gazimağusa Transfer hizmetiniz için idealdir.

Gazimağusa Taksi

Gazimağusa Taksi ile Ercan Havalimanı'ndan hareketle Mağusa'daki otelinize güvenle ulaşmanızı sağlayan Kıbrıs Transfer ile seyahat stresinden kurtulun. Tatilinizin keyfini çıkarırken tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerle dolu Gazimağusa'yı keşfedin. Ekibimiz, havalimanı otel transferi ve günlük tur hizmetleriyle size kullanıcı odaklı bir deneyim sunmak için buradayız.