Ercan Havalimanı Elexus Hotel Transfer

Elexus Hotel Transfer

Elexus Hotel

Girne'nin göz alıcı otellerinden biri olan Elexus Hotel & Spa & Casino, Çatalköy Mevkiinde konumlanmış olup Girne merkezine 12 km, Ercan Havalimanı'na ise 32 km mesafededir. Tesise ait özel kum plajı ve 650 m uzunluğundaki sahil şeridi ile denizin ve güneşin keyfini çıkarabileceğiniz unutulmaz bir tatil imkanı sunmaktadır.

Elexus Transfer

Elexus Transfer hizmeti alacağınız otel Girne'nin Çatalköy bölgesinde bulunur. Elexus Hotel şehir merkezine yakın bir konumda yer almaktadır ve misafirlerine 5 yıldızlı lüks ve ihtişamı tam pansiyon plus konsepti ile restoranlar, barlar, spa ve diğer eğlence imkanları sunmaktadır. Ercan Havalimanı Elexus Hotel Transfer rezervasyon hizmetini firmamızdan yapmanız durumunda sizlerle gelen yolcu kapısında buluştuktan yaklaşık 35 dakika sonrasında tecrübeli şoförlerimiz ve konforlu araçlarımızla Elexus Otel'e ulaşımınızı sağlıyoruz.

Elexus Taksi

Elexus Taksi hizmeti ihtiyaçlarınız için adanın en genç ve geniş filosuyla sizlere alternatif vip transfer hizmeti sunuyoruz. Sabit fiyatlarla sunduğumuz Elexus Hotel Transfer servisi için planlı şekilde talepleriniz doğrultusunda rezervasyonunuz yapılır ve aracınız sizleri bekler.

Ercan Havalimanı Elexus Otel Ulaşım

Ercan Havalimanı Elexus Otel Ulaşım için gelen yolcu kapısında sizleri daha önceden bilgilerini almış olduğumuz detaylar doğrultusunda karşılayarak otelimize doğru yola çıkıyoruz. Kısa olması nedeniyle kullandığımız dağ yolu üzerinden yeşillikler içerisinde Girne'nin Doğu bölgesinde bulunan Çatalköy'de denize sıfır olan otelimize ulaşıyoruz.

Elexus Otel Taksi Transfer Fiyatı

Ercan Havalimanı Elexus Otel Taksi Fiyatı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız https://www.kibrisviptransfer.com/kibris-transfer-fiyatlari/ adresini ziyaret ederek güncel detayları inceleyebilirsiniz.

Talepleriniz doğrultusunda güncel fiyatlar değişebileceğinden dolayı hazırlamış olduğumuz genel listeyi inceleyebilirsiniz.

Ercan Havalimanı'ndan Elexus otel yaklaşık 35 dakika (32 km) mesafededir.

Maalesef, Ercan Havalimanı'ndan Elexus Otel'e toplu taşıma yada otobüs servisi bulunmamaktadır.

Kişi sayınıza ve araç boyutuna göre taksimetre ücretleri değişeceğinden dolayı sitemizdeki güncel fiyat listemizi inceleyebilirsiniz.

Kişi sayınıza ve araç boyutuna göre Elexus Otel Transfer Fiyatları değişeceğinden dolayı sitemizdeki güncel fiyat listemizi inceleyebilirsiniz.

Elexus Otel'in Girne şehir merkezine uzaklığı Uğur Mumcu Bulvarı üzerinden 17 dakika (12,3 km) sürmektedir.

Ercan Havalimanı'na ulaşmadan ekibimizi arayıp rezervasyon yaparak sabit fiyatlar üzerinden Elexus Otel'e transfer ile size özel araçlarla ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Ercan Havalimanı'na ulaştığınızda ise kapıda bekleyen Elexus Otel Taksi hizmetini alarak taksimetre ile ücretlendirilecek olan yolculuğunuzu başlatabilirsiniz.

Ercan Havalimanı Elexus Hotel Arası 32 Km'dir. Trafiğe bağlı olarak 30 dakika mesafededir.

Elexus Hotel Havaalanı Arası 32 Km'dir. Trafiğe bağlı olarak 30 dakika mesafededir.

Ercan Havalimanı Elexus Hotel Transfer
Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Devamını Oku