Ercan Havalimanı Concorde Bafra Hotel Transfer

Concorde Bafra Otel Nerede

Concorde Otel, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin Bafra bölgesinde yer almaktadır ve otele en yakın havalimanı Ercan Havalimanı’dır. Bafra Concorde Otel’in Ercan Havalimanı’na uzaklığı yaklaşık olarak 70 kilometredir. Bu mesafe, otelden havalimanına ulaşmak için yaklaşık 1 saat 15 dakika kadar sürmektedir. Havalimanından otelinize transfer yapmak için birçok seçenek bulunmaktadır, özellikle özel transfer hizmetlerimiz sizleri havalimanından doğrudan otelinize ulaştırabilir. Ancak araç kiralamak, taksi kullanmak veya toplu taşıma seçeneklerini kullanmak da mümkündür.


Ercan Havalimanı Concorde Bafra Otel Ulaşım
Ercan Havalimanı Concorde Bafra Otel Ulaşım için gelen yolcu kapısında sizleri daha önceden bilgilerini almış olduğumuz detaylar doğrultusunda karşılayarak otelimize doğru yola çıkıyoruz. Kısa olması nedeniyle kullandığımız Geçitkale yolu üzerinden yeşillikler içerisinde denize sıfır olan otelimize ulaşıyoruz.

Concorde Bafra Otel Taksi Transfer Fİyatı
Ercan Havalimanı Concorde Bafra Otel Taksi Fiyatı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız https://www.kibrisviptransfer.com/kibris-transfer-fiyatlari/ adresini ziyaret ederek güncel detayları inceleyebilirsiniz.

Ercan Havalimanı Concorde Bafra Hotel Transfer
Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Devamını Oku