Kıbrıs Transfer Tavsiye - Kıbrıs Taksi Transfer Tavsiye

Kıbrıs Transfer Tavsiye

Kıbrıs Transfer Tavsiye

Kıbrıs Havalimanı Transfer rezervasyonu yapmakta zorlanan ve yeterli bilgiye sahip olmayan birçok ziyaretçi için Ercan Havalimanından otelinize rahat bir yolculuk yapabilmek adına Kıbrıs Transfer Tavsiye önerilerimize dikkat edebilirsiniz.

  • Ekonomik Teklif Alın: KKTC Transfer hizmeti almadan önce sabit bir fiyat aldığınızdan ve ekstra ücretlerin fiyata ekli olduğundan emin olun. Bekleme başta olmak üzere park ve gece seyahatleri için özel bir maliyetin olup olmadığını sorgulayın. Sizlere Kıbrıs Vip Transfer ekibi olarak sitemizde gördüğünüz fiyatlar üzerinden ve herhangi bir ek ya da gizli ödeme talebi olmadan hizmet garantisi veriyoruz.
  • Hemen Rezervasyon Sorgulayın: İnternet sitemiz üzerinden gönderdiğiniz bilgilerin doğruluğundan ve ekibimize ulaştığından emin olabilmek için WHATSAPP destek hattımızla iletişime geçerek bir onay alın. Bir şeylerin yanlış gitmesi durumunda, geri dönüp kontrol etmek için iletişim halinde olduğunuzda elinizde yazılı bir kaydınız bulunacaktır. Birşeylerin yanlış gitmemesi adına Kıbrıs Vip Transfer ekibi olarak transfer listemize eklediğimiz her transfer detayı için misafirlerimizle iletişime geçerek doğrulama yapmadan araç göndermiyoruz.
  • Doğru Bilgiler Paylaşın: Mümkün olduğunca detaylı bilgiler ile ekibimizin sizleri karşılamada kullanacağı ad soyad ve yurt dışına çıktığınızdan dolayı çalışan bir telefon numarası verin. Hata yapmamak adına oluşabilecek saat farkları, bireysel talepleriniz ve özellikle gece transferlerinde tarih ve uçuş kodu paylaşmayı unutmayın. Olası rötar ve iptaller konusunda ekibimizi bilgilendirin.
  • Buluşma Bilgileri Verin: Sizlerle Ercan Havalimanı gelen yolcu kapısında buluşacak olan ekibimizden tecrübeli şoförümüz ya da karşılama yapan hostesimiz bir isim tabelası ile bekleyecektir. Olası bir yoğunlukta isminizi görememeniz durumunda sizlere verdiğimiz Transfer Danışma Hattımız ile iletişime geçebilir ya da sizleri aramamızı bekleyebilirsiniz.
  • Ekibimizle İletişim Kurun: Tecrübeli ekipten oluşan Transfer departmanı çalışanlarımıza çekinmeden Kıbrıs hakkında bilgiler sorabilirsiniz. Bir şeyler almayı unuttuysanız şoförümüzle konuşarak sizlere yardımcı olmasını isteyebilirsiniz.
  • Hakkımızda Yorum Yapın: Aldığınız hizmeti beğenip beğenmediğinizi veya herhangi bir şeyin iyileştirilmesini isteyip istemediğinizi bize bildirmeyi unutmayın. Sosyal medya hesaplarımız üzerinden diğer misafirlerimize yaşadığınız deneyimleri ve geliştirmemizi istediğiniz detayları bizlere ulaştırabilirsiniz.
  • Hizmetimizin Tadını Çıkarın: Arkanıza yaslanın ve rahatlayın. Yıllardır sektör tecrübesiyle sizlere hizmet sunan Caba Travel farkını yaşayacaksınız. Merak etmeyin mutlaka keyifli ve sorunsuz bir Kıbrıs Ercan havaalanı transferi gerçekleştireceksiniz.